Únor 2014

Don't ask me where I go. 'Cause frankly.. I don't know.

27. února 2014 v 17:19 | -Hairspray Queen ^^
Hairspray Queen je zase tady a hodlá vám říct ahoj^^
Konečně jsem doma z dovolený.
Anyways žiju, pokud by se někdo ptal. Sice v jinym slohu, ale pořád žiju.
A uvědomuju si, jak zbožňuju moje fandomy:33 Vlastně jsem v hodně fandomech, ale nejsem zta část, co píše fanfikce [vlastně píšu hodně moc fanfikcí, ale nikdy jsem je nepublikovala RADŠI] edituje obrázky, všímá si detailů a dedukuje skrytý význam gest, já prostě jenom sedim, přihlížim a srdíčkuju. A v jakejch fandomech jsem? o.o Sherlock [ten z BBC <33], Doctor Who, Loki, MCR, Green Day, Nirvana.. lol je toho fat strašně moc.. :DD
anyways.. kdybych měla shrnout svůj hudební vkus.. punk rock, alternative rock/punk, indie rock, grunge, futu-roll [takovýto, co maj jenom A Banquet ^^].. metal mě moc nebere..
anyways.. sou i songy, který moc nepodlíhaj těmhle žánrům a stejně je miluju.. potom poslouchám i nějakou muziku z Doctora nebo Sherlocka, to většinou, když se chci naladit na psaní fanfikcí..
Neposlouchám moc českou muziku, ale když tak A Banquet, Vypsanou Fixu a Lucii [pak možná Wanastovi Vjecy, ale to asi jako jenom 2 songy :DD]
hodně hraju na kytaru a vlastně, když se na to tak koukám, tak LITERALLY nedělám nic jinýho, než poslouchám muziku a do toho scrolluju tumblrem..:DD
well, spousta takkovejhle lidí řiká, že nemá sociální život, ale jestli já se mám přiznat, tak můj sociální život je na dost bídné, ale přijatelné úrovni.
Mám 4 přátele, kteří vědí, kdo opravdu jsem. A potom spoustu lidí ze školy, známých tváří, kteří si o mně myslí, že jsem vysmátá, pitomá holka. Což je.. občas i pravda. ;D
svůj život beru takovej, jakej je. jsem věčně nespokojená sama se sebou a s tim, jak působim na okolí. a občas jsem neskutečně šťastná pro žádnej důvod. a občas se válim v depresích pro žádnej důvod.
A celej můj život řídí hudba.
One of these days, kdy prostě nevíte, jestli jste tak šťastný, anebo tak smutný a naštvaný na všechno kolem. Ale to je dobře. Tyhle dny jsou nejlepší. Je pro vás lehký si říct "dneska je tak krásnej den. dneska se mi všechno bude dařit." ale co máme my, ti, co jsou jiní, říct? My prostě procházíme ulicema a nemáme rádi otázky typu "jak se máš" nebo "jak ti je".. prostě na to nedokážeme odpovědět. Nikdy jsem nezjistila jak mi je. A to je dobře. To je v pořádku. Nakonec.. Kdo ví, jak se cítí?
So don't ask me, where I go. 'Cause frankly I don't know. And I don't give a shit. ^w^
Creep. Weirdo. Hairspray Queen.

23. února 2014 v 9:19 | -hairspray queen
No a jak zahánim pseudo depresi?
Dlouhýma sprchama, poslouchánim rockovejch, alternative a grunge songů dlouho do půl třetí v noci, psaní toho, jak zahánim pseudo depresi a nepomáhá to, pokud to chcete zkusit jako způsob léčby vaší netrpělivé diagnózy.
Problémem je, že nedokážu určit svou diagnózu. Um. Je to takový ten trapný moment mezi narozením a smrtí.
Ono je dost těžký, když jste sami pro sebe jenom někdo, koho jste znávali. Ale vlastně jste ho nikdy nepoznali. A můj život je jinej, než bych kdy čekala. Sjel na jinou kolej. Nebo respektive vykolejil. A všechny ty nejistoty a šílenosti..
Jsem jiná, než jsem si myslela. Anyways. Všichni mě berou jako samozřejmost. Samozřejmou šílenou.. um. retardovanou holku, co se nahlas směje a neví co chce.

A všude kolem mě je moc světla a moje oči si nedokážou zvyknout. Všude kolem mě je moc zakomplexovanejch lidí, moc módních stylů, moc popu.. Věci na který jsem byla zvyklá se rozpadaj. A jsem sama. V epicentru fáze.
I'm a creep.
I'm a weirdo.
What the hell am I doing here?
I don't belong here.
I don't care if it hurts. I wanna have control. I wanna perfect body. I wanna perfect soul.
I want you to notice when I'm not around.
I wish I was special. You're so fucking special.
But.. I'm a creep. I'm a weirdo.
What the hell am I doing here?
I don't belong here.


[pusťte si k tomu tenhle song ^^]

Anyways. Um. Konverzace s holkama mýho věku a starší mi moc nejde. Všechny jsou pitomý. Jeden z důvodů, proč mě holky nemaj rády. Jsem jiná než moje vrstevnice [hory wtf]
bavim se spíš s klukama. Ne jako holka, ale jako kámoška do nepohody.
Neřikejte, že nikdo takovou nemáte. Se kterou sedíte u piva a jako o holce jste o ní nikdy nepřemejšleli. Neni zas tak moc kluk, když se to vezme kolem a kolem tak není zas tak ošklivá, neni gay, ale je tak v pohodě, že si občas řikáte, že ani nemůže patřit do stejnýho plemene jako ty paničky s agresivním pudlem. Nebo peroxidový blondýny, co poslouchaj pop.
Osoby tohoto typu ženskýho pohlaví jsou většinou bytosti, kterým se svěřujete a pláčete na jejich měkkých ramenech a ony samy jsou samy.
Tak asi taková nějaká je Hairspray Queen ^^
Někdy se nadechnu a řvu. A někdy jen tak ležím mezi hvězdami.mainstream hipsters.

14. února 2014 v 17:58 | -hairspray queen
A všem je to jedno, protože jsme v poslední době všichni stejný. Protože každej se snaží bejt jinej a tak jsme všichni stejní. A je to dost divný. Řekli byste si, že je tolik různejch typů pseudopuberťáků. Ale všichni jsou stejný. Hlavně ty lidi, co si řikaj "bejt divnej a nosit hipster brejle je tak kůůůl." A věřte tomu, nebo ne.. Už i hipsterství samotný se stalo mainstream.
Měníme se v něco, co nejsme.
Nosíme trika kapel, který neposloucháme, kupujeme si brejle, protože je má kámoška anebo protože jste to prostě viděli na tumblru. Svojí budoucnost vidíme kdekoli jinde než tady, protože už je obecně známej fakt, kterej slyšíte z každýho rohu, že tady je to prostě nahovno.
Snažíme se zalíbit klukovi tim, že si ho nevšímáme. A kouknem se na The Fault In Our Stars, i když jsme nečetli tu knížku, protože to dávaj v kině a vy se moc nudíte [well, TFIOS bude až za dlouho ;_;]
Jo a všichni jsme tak nějak závislí na jednorožcích. A nosíme [suprisingly] conversky.
Všechno co bylo originální je už fráze. Všichni prostě chtěli bejt originální. A výsledek? Hodně kořeněná polívka zvaná "dnešní generace" plná pseudoumělců a holek, co nosí triko Nirvany a jedinej song, kterej znaj je Smells Like Teen Spirit.
Přiznejme si to. Snažili jsme se bejt "jiní" a po čase, když to nikoho nezajímalo, sme to vzdali.
Proč vlastně mluvim v první osobě.
Myslim [doufám], že jsem jeden z těch lidí, kteří se prostě snaží bejt takoví, jací jsou a mít rádi to, co se nám líbí. A je nám úplně jedno, jestli je to in nebo kůl nebo jestli to někoho zajímá.
.
Jo, to je další bod tohodle pseudočlánku. Nikoho to nezajímá. Nope. Absolutně ne. Vaše bytí, vaše počiny, váš samozvaný život, nebo kolikátku máte nohu.. nikomu to necpěte, dokud se nezeptá :D
.
A navíc je dneska Valentýn -_- nejotravnější den v roce.. Aneb Forever Alone Day.
A na googlu si navíc můžete vyrobit vlastní čokoládu [volím čokoládu, gumovž medvídky a vlašáky :33] -_-
.
Anyways. Buďte sví:D Nestarejte se moc o to, co si lidi o vás myslí, protože když vás to tak baví, proč ne.
[a další ultimátně retardovaný kecy naleznete zde]
Takže asi tak k dnešní generaci. #nohateplz
-hairspray queen

První stránka prázdné knihy

1. února 2014 v 10:10 | Still Not Ginger :3
Tak. Jsme tady. Na první stránce. Na první stránce prázdný knihy. Psycho spisovatelka a její pseudo deníček.
Dneska se všechno začíná. Dneska napíšeme první stránku. Začneme nový příběh. Dneska je čas na to, vymyslet si a vysnít si vlastní příběh. Takže já zavřu oči a budu snít.
Bude to příběh o obyčejném životě jedné holky. O jejím naprosto nudném a nezajímavém nepoutavém životě. Ale když si nasadí sluchátka, pustí si muziku a zavře si oči, dostane se do svýho světa. Světa, kde je všechno jinak. Do toho světa vás pozvu.
Úvody bejvaj vždycky těžký. Nikdy nedokážu udělat dobrý první dojem [ha, těšim se na pohovory].
Doufám, že se v mojem světě neztratíte nebo vás moc nevyděsí. I to se totiž už stalo.
Jak bych tenhle deníček popsala? Pretty. Odd. Actually to neni deníček, nebudu sem psát každej den, spíš když poznám, že je čas na další kapitolu a budu jí mít čim naplnit.
Ale zpátky do ulic, kde jsme začali.
Sedím na lavičce a v ruce svírám malou knížku. Prázdnou. Inkoustové pero pohladí papír a začne se psát příběh. Začíná asi nějak takhle "Tak. Jsme tady. Na první stránce. Na první stránce prázdné knihy.."