Creep. Weirdo. Hairspray Queen.

23. února 2014 v 9:19 | -hairspray queen
No a jak zahánim pseudo depresi?
Dlouhýma sprchama, poslouchánim rockovejch, alternative a grunge songů dlouho do půl třetí v noci, psaní toho, jak zahánim pseudo depresi a nepomáhá to, pokud to chcete zkusit jako způsob léčby vaší netrpělivé diagnózy.
Problémem je, že nedokážu určit svou diagnózu. Um. Je to takový ten trapný moment mezi narozením a smrtí.
Ono je dost těžký, když jste sami pro sebe jenom někdo, koho jste znávali. Ale vlastně jste ho nikdy nepoznali. A můj život je jinej, než bych kdy čekala. Sjel na jinou kolej. Nebo respektive vykolejil. A všechny ty nejistoty a šílenosti..
Jsem jiná, než jsem si myslela. Anyways. Všichni mě berou jako samozřejmost. Samozřejmou šílenou.. um. retardovanou holku, co se nahlas směje a neví co chce.

A všude kolem mě je moc světla a moje oči si nedokážou zvyknout. Všude kolem mě je moc zakomplexovanejch lidí, moc módních stylů, moc popu.. Věci na který jsem byla zvyklá se rozpadaj. A jsem sama. V epicentru fáze.
I'm a creep.
I'm a weirdo.
What the hell am I doing here?
I don't belong here.
I don't care if it hurts. I wanna have control. I wanna perfect body. I wanna perfect soul.
I want you to notice when I'm not around.
I wish I was special. You're so fucking special.
But.. I'm a creep. I'm a weirdo.
What the hell am I doing here?
I don't belong here.


[pusťte si k tomu tenhle song ^^]

Anyways. Um. Konverzace s holkama mýho věku a starší mi moc nejde. Všechny jsou pitomý. Jeden z důvodů, proč mě holky nemaj rády. Jsem jiná než moje vrstevnice [hory wtf]
bavim se spíš s klukama. Ne jako holka, ale jako kámoška do nepohody.
Neřikejte, že nikdo takovou nemáte. Se kterou sedíte u piva a jako o holce jste o ní nikdy nepřemejšleli. Neni zas tak moc kluk, když se to vezme kolem a kolem tak není zas tak ošklivá, neni gay, ale je tak v pohodě, že si občas řikáte, že ani nemůže patřit do stejnýho plemene jako ty paničky s agresivním pudlem. Nebo peroxidový blondýny, co poslouchaj pop.
Osoby tohoto typu ženskýho pohlaví jsou většinou bytosti, kterým se svěřujete a pláčete na jejich měkkých ramenech a ony samy jsou samy.
Tak asi taková nějaká je Hairspray Queen ^^
Někdy se nadechnu a řvu. A někdy jen tak ležím mezi hvězdami.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama