všechno je fajn

27. dubna 2014 v 10:42 | Hairspray Queen
Hey there aGAYn! :3
Trochu jsem to tady poupravila a líbí se mi to víc než jsem předpokládala. Nebavme se ale o tak povrchních věcech [anebo jo, design je u blogu celkem důležitej]. Konečně jsem se dokopala k tomu, abych si udělala profil .. :D zároveň jsem ale neskutečně nasraná na blog.cz, takže jsem si založila blog od googlu [y'know blogspot] a naprosto se tam nedokážu zorientovat. ehm, naprosto stejný jako u tumblru. totálně nechápu co na tom všeci vidí, když já nejsem schopná ani vůbec pochopit, jak tam udělat design -_- :D jsem trochu neschopná no, ale snad bude tenhle design dobrej [všimli jste si toho Kurta v menu? :33]


Heh, poslouchám Oh, Me [dokonalost!:3] a opravdu přemejšlim nad tim, že by se mi neskutečně líbil takovej ten květinovej věneček :3 až na to, že netušim kde ho sehnat.. nějaký jsem viděla v claire's, ale tam nejsou hezký :/
tyhle věnečky jsou neskutečně kůl a prostě indie a prostě dokonalý :') pokud bych se někdy vdávala, tak určitě s takovymhle věnečkem. já vůbec zbožňuju květiny. žádný rudý růže, ale sedmikrásky, malý růžičky a vůbec. je to neskutečně božo.

gr. a taky bych chtěla sukni :D ale totálně se mi sukně nehodí, protože jsem tlustá, tlustá, TLUSTÁ.
včera jsme se s matkou dívaly na sherlocka, na Prázdný Pohřebák. vzhledem k tomu, že jsem to viděla asi tak 2 dny po celosvětový premiéře a v originálnim znění, jsem byla trochu zklamaná. a moje maminečka vůbec nepochopila o co v celym seriálu jde. no jo, to se stává :D
v pondělí nebudu ve škole.. jdu totiž někam k Doktorovi [ehm, ne k TOMU DOKTOROVI S TARDIS CO CESTUJE ČASOPROSTOREM, BOHUŽEL NE, DĚKUJU, SBOHEM]
taky bych si chtěla vytisknout nějaký kůl obrázky do skřínky, jenomže mám jenom černobílou tiskárnu :/ moje skřínka vypadá mimochodem nějak takhle:
Moje je ta druhá s tim nápisem "I'm a creep..." Ta vedle je kámošky a máme asi nejvíc zupa skřínky v celý škole. přemejšlela jsem, že si tam dám papír s nápisem "vstup do Narnie je o skřínku vedle" nejvtipnější na tom je, že skřínka vedle mě je prázdná, protože ten týpek co tam bydlel, což je mimochodem bratr mýho nejlepšího kamaráda a je to dost nirvana freak stejně jako jeho menší bratr, tak přesně ten týpek odešel, protože je maturant. takže skřínka vedle nás zeje prázdnotou. trochu smutný. v září příjde určitě nějaká blonďatá primánka a nalepí si tam one direction :(( 80% pravděpodobnost, protože taková je dnešní mládež.
a to mě přivádí k tématu Kam dnešní mládež spěje. jak vám to jenom říct. je to v prdeli.
najednou se to všechno začalo nějak kazit a prostě je to teď strašný. všimněte si dnešní desettiletý lidi s ajfounama a spoustou falešných přátel.
ne, nechme tohodle tématu než se ZASE naštvu.

hehehehehh. svět se točí, já pořád žiju a musim se smát. spoustu lidí z naší školy si myslí, že kopíruju jednoho nejmenovanýho kluka. že prej si prostě vezmu kytaru a hraju na chodbě, jako to dělává on. a jenom proto, že jsme spolu sedávali na chodbě a zpívali nirvanu, si lidi myslí prostě divný věci. pravda je taková, že spoustu lidí vám potvrdí, že já jsem byla takováhle dávno předtim, než jsme se my dva potkali. lidi jsou tak vtipní.
ale znáte takový ty osobitý věty, co se staly frázema, pocházející z jedný blonďatý hlavičky.
Radši budu nenáviděná za to, co jsem, než milovaná za to, co nejsem.

a tak si Hairspray Queen žije ve svym světě a všechno je fajn. aspoň pro zatím. a já přísahám, že nemám zbraň. usrkávám pomerančovou šťávu, brnkám si na kytaru beatles a všechno je fajn. :))
 


Komentáře

1 Pussy Princess Pussy Princess | 27. dubna 2014 v 15:27 | Reagovat

Pomerančová šťáva :33

2 Monii. Monii. | Web | 28. dubna 2014 v 16:50 | Reagovat

Ne, vůbec mi nechyběly tvoje články :D ._. Tak jak som četla, sukni sis navlíkla a kytičky už máš, ne? :D
Jinak ta skříňka je fjhehn, taky si jí chci polepit, ale víš co 'není čas' :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama