Tim Burton, proužky & stromů šum

15. května 2014 v 19:10 | Hairspray Queen
Baf!
hairspray queen se zase rozhodla okupovat vaše životy slovy. nejsem si moc jistá, zda jsou má slova volena správně, dejme tomu že ne, nashledanou.
když jsem šla domů z kytary, kde jsem hrála beatles, protože prostě beatles, tak jsem se zaposlouchala do šumění stromů. Je to fakt super zvuk. Až budu jednou ve studiu a budu nahrávat svý cédéčko [dejme tomu, neberte mi mý iluze:D svět je zlej], tak do nějaký songy zakomponuju stromový šumění.
těmahle kecama si asi moc nepomůžu. mohla bych psát o paní v autobuse s pórkem anebo o výstavě Tima Burtona na který jsme byli předevčírem.
Vlastně to tam bylo super. průvodkyně se nejdřív ptala jako "jaké znáte od Tima Burtona filmy?" nejistě jsem se přihlásila [ano, nejistě, to je to pravé slovo] a když mi věnovala pohled jako můžeš-nám-tady-něčo-povyprávět začala jsem "ukradené vánoce, střihoruký Edvard, Batman, Frankenweenie, Karlík a Továrna na čo-" nestihla jsem to dopovědět, protože náš třídní se rozchechtal. potom průvodkyně řikala něco jako "tim burton má rád šachovnici a proužky.." všichni na mě pohleděli. upřímně jsem se v dlouhym černym kabátě a šedo-černym proužkovanym tričku cejtila trochu trapně. "tim burton se hodně inspiroval surrealismem... a taky subkulturou punk a emo.." opět mi všichni věnovali krátký pohled. ano, cítila jsem se trapně. ale ta výstava byla super.
..
až na ty večerní deprese že neumim kreslit jako Tim. a potom deprese že neumim kreslit..
ÁÁÁÁ [počkejte si na to] potom deprese že vlastně neumim vůbec nic.
a její tvář byl dokonalý přístav. potom jsme měli dneska na výtvarce kreslit příšerky inspirované burtonovskou tvorbou a tak jsem začala kreslit klauna v cylindru se zjizvenym úsměvem a otevřenou zlomeninou pravý [levý :D] ruky A s proužkovanym tričkem! ^^
hehehhehe. do březnovýho bravíčka dali plakát a článek o kurtovi cobainovi. super. na jednu stranu "eheheh. super. mám si co pověsit na stěnu" na druhou stranu "eeeeew. myslí si, že jsou jako kůl, když daj mezi džastina a ritu oru kurta?" některý věci jsou děsivý. vážně.
jo a koupila jsem si na tý výstavě knížku a hrneček! <3
zrovna přeskakuju informace, za což by mě učitelka dějepisu dost kárala, byť je to kůl :D
už jsem i zapomněla o čem jsem chtěla psát :D
jo, víte, že tady budou blink-182? :D hehehhe, jak vtipné, že je už neposlouchám. stejně jako 30 Seconds To Mars a Paramore :D nebo Sleeping With Sirens nebo tak nějak :D
všechno je tak ízy, jej.
a její običej byl neobvyklý přístav.
no, poslechněte si Million Dollar Question od Radiohead [anebo néé :D] a já odcházím :3 dobrý den.
.
ehm, počkat. nashledanou :D
-hairspray queen
 


Komentáře

1 Wollverine Wollverine | 15. května 2014 v 20:08 | Reagovat

Když jsem to četla,gebila jsem se tak,že do mého pokoje přišel můj bratříček se slovy:,,Co tam píšou?" -_-

2 Šťovka Šťovka | 19. května 2014 v 16:41 | Reagovat

Supr textík, Džuli

3 Wollverine Wollverine | 20. května 2014 v 13:55 | Reagovat

[2]:
A četla jsi ty ostatní?Taky by tě tak zajímalo kam zmizí kofein z kávy bez kofeinu?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama