zastavte čas a dejte mi třešňový dort

17. května 2014 v 16:35 | Hairspray Queen
Trapné, rozepsaných článků je víc než těch publikovaných.
Dneska jsem měla udělat spoustu věcí jako vyluxovat, uklidit králíkovi klec anebo začít psát seminární práci. ale moje prokrastinace a lenivost jsou moc silní nepřátelé na to, abych s tim cokoli dělala. jsem já ale hrozný bytí :D
i want to hold your hand.začala jsem si číst starý chaty na facebooku s jednou kámoškou a to jsem asi neměla dělat. já jsem byla tak jiná až mě to skoro rozbrečelo .. o.o :/
ty doby kdy jsem byla v pohodě a nic nevěděla, nic mi nechybělo a nic nebylo novýho, teprve jsem green day poznávala a o ostatních kapelách jsem zatím neměla ani páru, chodila jsem na základku a všechno bylo fajn. je to vtipný jako se všechno mění .. ._. taková tragikomedie. a jednou bude jiný uplně všechno. a já bych někdy chtěla zastavit čas a jenom zůstat v tom časoprostoru kde jsem právě bylo a bylo mi tam dobře. ale čas je neúprosnej. a nejde jenom o starý písničky nebo starou školu anebo sestřih vlasů. tady jde o to, že jste tolika lidma ve vašem životě. tolik různých lidí. tolik různorodých odlišných bytostí.
jak je to s těma hmyzákama a proměna nedokonalá, kdy se něklikrát "svléknou" než se stanou dospělími jedinci. a čím dál tím víc jsou podobní dospělci. něco podobnýho je s lidma. a každej den se měníme. achjo. každej den je nenávratnej a panebože.
jak řekl jeden kamarád Život má super grafiku, ale hroznej příběh.
tyhle moje monotónní stížnosti bych si mohla nechat na někdy jindy, ale není to úplně jedno, když se budíte do dalšího a dalšího rána a víte, že nemůžete přeskakovat ani nic přetáčet dopředu, některý chvíle stopnout anebo si vybrat uplně jinej film.. ? :D O.o
dneska ráno jsem na facebooku na mym newsfeedu kde se vám zobrazuje všechno novýho viděla jeden příspěvěk stránky o jedný kapele. znění bylo asi takhle "Ahoj všichni. tady je Emilyina máma. jenom jsem vám chtěla říct, že Emily je po operaci očí. Všechno dobře dopadlo, už je doma a odpočívá. všechny pozdravuje."
samotnou mě to množství pocitu kterej jsem cejtila překvapil. jak jsem byla šťastná že ta holka je v pořádku a že bude zase vidět třeba. prostě jsem byla naprosto šťastná kvůli dívce kterou jsem ani neznala. byl to zvláštní pocit si to takhle uvědomit, ale hřálo mě to tam někde.. tam.. no.. tam u srdce.

pořád v pyžamu jsem otevřela okno dokořán, lehla si do postele, zabalila se pod peřinu a koukala jsem z okna. tiše, slyšela jsem vlastní dech a pomalu se mi rozostřovalo vidění. z tohodle [příjemnýho] stavu mě vyrušila moje máma na zahradě stojící pod mojim oknem, křičící jestli mi není zima.
je to vtipný že tady mluvim o tom jaká jsem byla cca před rokem a do playlistu se mi vloudí chemáči. zaposlouchám se do Famous Last Words a sakra, je to divnej pocit.
ten pocit, když něco tak moc milujete a důvěrně znáte nazpamět a potom to odložíte a uplně na to zapomenete a po delší době si na to zase vzpomenete a zase zažíváte ty divný pocity. jako hadrová panenka, kterou jste měli jako dítě a potom zmizela na půdě mezi vánočnim stromkem, starym oblečenim a byciklem.
vidím tě ležet vedle mě se slovy který bych si nikdy nepomyslel že řeknu. probuzení a odvážní. spící nebo mrtví. vidím tě ležet vedle mě se slovy který bych si nikdy nepomyslel že řeknu. probuzení a odvážní.
spící nebo mrtví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pussy Princess Pussy Princess | 17. května 2014 v 21:36 | Reagovat

Plno krásných umělohmotných lidí

2 Šťovka Šťovka | 19. května 2014 v 20:39 | Reagovat

Se to tak hezky čte, když Hairspray queen píše<3

3 Wollverine Wollverine | 23. května 2014 v 18:50 | Reagovat

[2]: Máš pravdu jako vždycky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama