Červen 2014

moc netalentovaná a bez nápadů na jakýkoli nadpis.

27. června 2014 v 19:47 | Hairspray Queen
ahoj. nebo čau? anebo dobrý den či dobrou noc? vůbec, pozdravy jsou tak strašně divné. nikdy nevím, jak mám někoho pozdravit. dost mi to kompllikuje život. a dobrý den je tak strašně ohranej. a navíc stejně ten den nikdy neni dobrej, tak proč se obtěžovat že.
vzhledem k tomu, že školní rok skončil a mě čeká ještě sedm osmin studia, neni tady nic na co bych si mohla stěžovat. až na množství filmů které si budu muset pracně (a nelegálně) stáhnout. a až na ty třešně. achjo třešně. a vůbec. a chci na exhibici Andyho Warhola.
babe i'm gonna leave you (poslechněte si to, Podivíni). chci hrát na bicí. ale přitom ani neumim pořádně na kytaru. a to, že mám na vysvědčení z hudební školy samý jedničky nemění nic na tom, že mám umělecký průjem. nejsem schopna nic kloudnýho vytvořit. a přitom tvoření je můj život. psát, hrát, kreslit. a ani jedno neumim. a pak mi neřikejte, že se jenom točim ve spirále přímo dolů. volnej pád. a žádnej nápad. nejradši bych se stočila do klubíčka a zůstala, nikam se nepouštět.
ale vlastně bych chtěla stát na pódiu, zuřiví fanoušci, holky a kluci, kterým bychom rozdávali naději plnými hrstmi, skoro bychom na ně tu energii a naději házeli jako sedmikrásky a údery bicích by byly totžný s údery tisíců srdcí plných příběhů a kytara by konečně jednou poslouchala mý nešikovný retardovaný ruce a já bych se tomu PODDÁVALA.
dala bych do toho sebe a ono by mě na oplátku naplnila tim šumem. těma tónama, pro který se vyplatí žít. ty tóny, který hejbou mejma světy.
to je vše, co jsem kdy chtěla.
být v kapele.
já nevím proč, ale někdy fakt sama nevím co chci a co právě dělám a proč jsem a všechno je tak NEUVĚŘITELNÝ.
růžový tílko nirvana ani ne po půlku břicha? jasně! každá krásná děva (neplést slovo děva se slovem s k navíc, má to naprosto jiný význam) ho bude chtít! hlavně že ani neví co to nirvana sakra je.
měla bych se začít věnovat něčemu zajímavýmu. třeba se začnu specializovat na kytary. anebo JÁ NEVÍM. něco věděcké. začnu zkoumat středověk. anebo ptakopysky. sakra, musím si najít něco, co mě baví!!!!!!!!!!!!!!! (vykřičníky mlčí, jsou strašně nepoetické. vlastně ho píšou jenom nepoetičtí lidé.)
ASI BUDU PSÁT BÁSNĚ. (ehehehhehehhe.) ANEBO ZAČNU ČÍST!! TOLIK KRÁSNÝCH KNIH MUS EXISTOVAT. ANEBO SE ZAČNU ZAJÍMAT O KLASICKOU HUDBU.
do té doby nashledanou.
umělecký průjem.

zase o ničem.

24. června 2014 v 17:53 | Hairspray Queen
time is never time at all. you can never ever leave without leaving a piece of youth.
mátovej čaj je starej asi tak 2 dny. pár doušků ráno, pár odpoledne a večer si uvařím další. mátovej čaj má vůbec zvláštní barvu, když neni čerstvě zalitej. hnědá, černá, proti světlu oranžová až růžová.

whatever.

21. června 2014 v 16:45 | Hairspray Queen
hearing all the voices. i hear blood in my veins. you kill them all by talking. these voices, i cant explain.
dalo by se říct, že v hlavě mám prázdno. wow, kreslit Sida Viciouse je fakt divná záležitost.
zejtra budem uklízet třídy a potom prej máme bejt ve třídě a něco si kutit. asi si budu číst Bylo nás pět. Jaký úžasný literární počin C:

Zadek Joeyho Ramona a neuvěřitelnej vztek pramenící bůhvíodkud.

15. června 2014 v 15:59 | Hairspray Queen
jenom proto, že co cítíš, neznamená, že je to opravdu tady.
ahoj Strašidláci, Podivíni a Zbytku c:
řekla bych, že některý věci radši ve svém povídání vynechám a vlastně jsou růže na stole a knížky zařený, struny rozladěný, lednička hučí a am bedr of ded - průůf jórself.
you're inside my head, london calling & people are strange.

nářky. a zase nářky. a chorobný litování sebe samy. zábavný utápění sama v sobě. promiň, poetická občanská válko.

7. června 2014 v 21:30 | Hairspray Queen
Achjo. Vemte samopal, benzín, sirky, granáty, kyanid a revolver a použijte to všechno proti mně. moje poslední slova budou "omlouvám se za mou neaktivitu na blogu".
dusim se v vzlycích a hrdlo mě z těch výkřiků tíží. stočím se do klubíčka a lapám po dechu.
můj život je.. jak to říci. naprosto normální. mám rodinu, mám střechu nad hlavou, jsem zdravá.. a pořád nejsem šťastná. je to rozmazlenost?

Víc Kaktusů Pro Všechny! [makročlánek s mikrokvalitou..:D]

1. června 2014 v 11:14 | Hairspray Queen
Ahoj Strašidláci, Podivíni a.. ehm, zbytku!
Tak jsem zase tady, po týdnu. Radši se ani nebudu ptát, jestli jsem vám chyběla.
Sedim tady na gauči v pyžamu pod peřinou a poslouchám s tátou radiohead.
Dnešní ráno začalo velmi dobře.
Spadla jsem ze schodů.