moc netalentovaná a bez nápadů na jakýkoli nadpis.

27. června 2014 v 19:47 | Hairspray Queen
ahoj. nebo čau? anebo dobrý den či dobrou noc? vůbec, pozdravy jsou tak strašně divné. nikdy nevím, jak mám někoho pozdravit. dost mi to kompllikuje život. a dobrý den je tak strašně ohranej. a navíc stejně ten den nikdy neni dobrej, tak proč se obtěžovat že.
vzhledem k tomu, že školní rok skončil a mě čeká ještě sedm osmin studia, neni tady nic na co bych si mohla stěžovat. až na množství filmů které si budu muset pracně (a nelegálně) stáhnout. a až na ty třešně. achjo třešně. a vůbec. a chci na exhibici Andyho Warhola.
babe i'm gonna leave you (poslechněte si to, Podivíni). chci hrát na bicí. ale přitom ani neumim pořádně na kytaru. a to, že mám na vysvědčení z hudební školy samý jedničky nemění nic na tom, že mám umělecký průjem. nejsem schopna nic kloudnýho vytvořit. a přitom tvoření je můj život. psát, hrát, kreslit. a ani jedno neumim. a pak mi neřikejte, že se jenom točim ve spirále přímo dolů. volnej pád. a žádnej nápad. nejradši bych se stočila do klubíčka a zůstala, nikam se nepouštět.
ale vlastně bych chtěla stát na pódiu, zuřiví fanoušci, holky a kluci, kterým bychom rozdávali naději plnými hrstmi, skoro bychom na ně tu energii a naději házeli jako sedmikrásky a údery bicích by byly totžný s údery tisíců srdcí plných příběhů a kytara by konečně jednou poslouchala mý nešikovný retardovaný ruce a já bych se tomu PODDÁVALA.
dala bych do toho sebe a ono by mě na oplátku naplnila tim šumem. těma tónama, pro který se vyplatí žít. ty tóny, který hejbou mejma světy.
to je vše, co jsem kdy chtěla.
být v kapele.
já nevím proč, ale někdy fakt sama nevím co chci a co právě dělám a proč jsem a všechno je tak NEUVĚŘITELNÝ.
růžový tílko nirvana ani ne po půlku břicha? jasně! každá krásná děva (neplést slovo děva se slovem s k navíc, má to naprosto jiný význam) ho bude chtít! hlavně že ani neví co to nirvana sakra je.
měla bych se začít věnovat něčemu zajímavýmu. třeba se začnu specializovat na kytary. anebo JÁ NEVÍM. něco věděcké. začnu zkoumat středověk. anebo ptakopysky. sakra, musím si najít něco, co mě baví!!!!!!!!!!!!!!! (vykřičníky mlčí, jsou strašně nepoetické. vlastně ho píšou jenom nepoetičtí lidé.)
ASI BUDU PSÁT BÁSNĚ. (ehehehhehehhe.) ANEBO ZAČNU ČÍST!! TOLIK KRÁSNÝCH KNIH MUS EXISTOVAT. ANEBO SE ZAČNU ZAJÍMAT O KLASICKOU HUDBU.
do té doby nashledanou.
umělecký průjem.
 


Komentáře

1 Pussy Princess Pussy Princess | 27. června 2014 v 20:49 | Reagovat

Na můj duševní průjem to nemá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama