lehce nepochopena.

16. srpna 2014 v 16:12 | Hairspray Queen
Venku prší. Vždycky je to nejlepší okamžik dne, když prší. Celkem mě mrzí, že nebydlím někde, kde prší častěji (třeba v Británii, ehehehhe). a pokaždé, když slyším ten zvuk kapalných snů narážejících na všechno reálné a hmotné, když slyším bubnovat kapky deště o střešní okno a slyším kudrnaté šustění přes otevřené okno, vím, že má cenu žít.
u Dne Otců jsem plakala jako u žádnýho dílu. předtím jsem Rose neměla ráda, ale když je s Devítkou, tak je prostě supr.
mimochodem mám chřipku, moje IQ kleslo tak o 50 bodů a wowowowo, jsem tak seksy s červeným nosem.
včera jsem taky něco kutila na mym anglickym blogu, kterej sem ale nebudu dávat, jelikož jsou to totální sračky, vážně opravdu, žádný sarkasmus, čistá 1000% upřímnost, yay.
dokáže si představit Hiddlestona jako Thora? o.o
a upřímně, těším se do školy. francoužština & školní obědy & přezuvky & taneční & inteligence spolužáků & nudnost výuky & osamělé cesty autobusem domů. nenváávidim autobusy. většinou jezdím sama, ani nemám sluchátka, jelikož je ve škole nemám kam dát a jedu celkem daleko, když jedu s někým, tak ten někdo vždycky ystoupí dřív než já a já se potom cítím trapně, anebo prostě ty pohledy nezávislého, demokratického autobusového lidu. který je stejně v té hodině, ve které cestu absolvuju, naprosto prázdný & zvláštní. zvlášť pokud se důchodci rozhodnout jít na nákupy, ale to chodí většinou naštěstí dopoledne. god bless the queen.

na druhou stranu tý celý školy, celkem se i bojim. už jsem si zvykla, že je to ve škole trochu zvláštní, but still hey.. :/ vůbec si nejsem jistá, jak budu fungovat s lidma z naší třídy & ostatními bytostmi. nebo respektive jak moc budu nefungovat. jelikož škola není jenom o plnění školní docházky, je to o zapadnutí do kolektivu, schopnost dělat co se vám řekne, o budování vlastní image/ega, je to o sociálním životě, který mi nedělá problém, alespoň podle toho, jak to povrchně vypadá. ale stejně. mám trochu, trošičku ráda ten pocit, že jsem lehce nepochopena.
heh, minule jsme se bavily s kámoškou na téma "proč bych měla být jiná než ostatní". nebo respektive, bavily. já jsem povídala a ona měla nepřítomný výraz. a takhle je to se vším, co dělám. já povídám a ostatní vůbec neposlouchají :D
ějak jsem si na to zvykla, a proto píšu tenhle blog.
a když někdo povídá něco mně, můj výraz je takovejhle:

a když mi někdo vykládá, co ho trápí/co se mu stalo/cokoliv, tak povytáhnu obočí a řeknu něco ve smyslu "vypadá to, že jsi toho zažil hodně". #dontbesarcasticidiotlikeme

plno krásných umělohmotných lidí.
když jste nemocní, jste někde mezi nebem a zemí, jste v takovym prazvláštnim stavu, nemáte představu o čase ani o tom, co se děje, zažráni ve svých strupech a jizvách, utápějících se ve strachu z větší bolesti. ach.
take it away. asi budu psát lepší články, až budu lepší. což bude za dlouho, pokud to vůbec někdy bude. a to asi ne. nemám žádný vyhlídky na zlepšení. but i still believe i can be saved. ještě není pozdě, dokonce je možná ještě brzo.
ano, je moc brzo. vždyť je teprve ještě ráno. achjo. někdy bych si přála... spoustu věcí, ale spíš. By The Way.
vážně mě baví historie. ne, srsly. je to takový zajímavý si to všechno představit. wow, tolik životů bylo, tolik příběhů bylo, tolik bolesti bylo. to je prostě fascinující, stejně jako moje články.
omlouvám se za to. a děkuju vám. za návštěvnost, ehehehhe (sakrasmus, zase, sakra.)
ja som malá Žužužu..
 


Anketa

věk Hairspray Queen (odhadem)?

10-14
15,16
17-20
víc než 20

Komentáře

1 Pussy Princess Pussy Princess | 16. srpna 2014 v 21:08 | Reagovat

Aehm.

2 You know Who You know Who | 17. srpna 2014 v 10:49 | Reagovat

Ať se nám brzo uzdravíš, Queen.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama