od úmyslu k činu je daleko

1. září 2014 v 17:36 | Hairspray Queen
Omlouvám se za nepřítomnost. Já byla celou dobu přítomna, ale ty vstupní dveře se ne a ne otevřít. Cítila jsem beznaděj i vkrádavý pocit zbytečnosti, psaní mi už chybělo.
A tak jsem napsala prázdninový čtenářský deník na libovolnou knihu (životopis Kurta Cobaina, na ten text jsem velice pyšná, nejspíš ho sem někdy publikuji), potom jsem napsala své myšlenky do wordu, když jsem seděla na koberci u okna a dívala se, jak prší (což sem taky publikuju), nový DIVNÝ článek na anglickém blogu, kde působím jako nesympatický idiot o čemž už vypovídá název Am I Acting Like Somebody I am Not? K tomuto tématu bych se vyjádřila velice rychle. Nedokážu být sama k sobě objektivní, pořád se podceňuju a přiřazuji si vlastnosti, které nevlastním.
Nemám ráda, když mi spadne pěna na kafi. Byla jsem v knihovně a začala jsem číst Veronika se rozhodla zemřít. Líbí se mi to. Znovu jsem zapřemýšlela nad sebevraždou. Něco mě na ní přitahuje, no můj názor se dost změnil. Sebevražda je špatná. Jde o to, že pokud jsou lidi opravdu nešťastní, bylo by sobecké je tady držet a působit jim ještě větší bolest. sebevražda je řešení, pokud není žádnájiná možnost.
jinak. eh, škola. upřímně jsem se dost bála, když jsem jela autobusem a kolem byli lidé.
"rozsadím vás tak, abyste seděli s někým, koho nenávidíte!", směje se náš třídní a potom se na mě zadívá a dodá "hm.. jen nevím, s kým posadím Hairspray Queen. tu má rád každý." Na to si názor udělejte každý svůj.
sedím tady na posteli, venku je šero a prší, poslouchám Pennyroyal Tea, po dobré kávě a dobrém dni, je toho tolik co napsat, že nevím, kde začít. Ale asi jsem už začala.
Chybím si. Asi jsem lhář. Aw, Coriolan Opus 92?
Ve škole máme taneční. Nemám ráda ježdění autobusem plných důchodců. Nerada sedím v první lavici. a taky nerada ve škole potkávám lidi, kteří se na mě divně dívají. A nevím proč. Asi. eh. jsem příliš hezká?:D
příjde mi vtipné, když mi moje učitelka na kytaru řekne, že jsem tak zhubla, že by mě ani nepoznala. eh, děkuju. to má být kompliment? to mi chcete říct,že předtím jsem byla ještě tlustější? fakt zbožňuju, když stojím se spolužačkami na zastávce, já něco řeknu a ony se strašně rozesmějou a lidi kolem se na mě dívají.
abych byla upřímná, já tohle počasí miluju. nejde o to, jestli je to dospívání anebo uvědomování si života, ale opravdu by mi víc vyhovovalo jezdit vlevo a mít volant vpravo. příjde mi to přirozenější. A vůbec jsem si všimla, že většinu věcí kromě psaní dělám jako levák.
..Sebevrah přece musí myslet především na sebe a teprve pak na druhé. Byla by ráda, kdyby její smrt nezpůsobila nikomu velké potíže, ale pokud by neměla jinou možnost, než podřezat si žíly, pak by se nedalo nic dělat."
-Paulo Coelho, Veronika se rozhodla zemřít

Máme taneční ve škole. Doufám, že budu tančit s tím nejsuprovějším klukem mého věku, jakého jsem kdy poznala. Není to jeden z těch přátel, kteří by se s vámi smáli, ale vaše problémy byly prostě vaše a on s vámi chtěl být jenom v tom dobrym. "hele, pokud to bude dobrý, tak si rozdlěíme zisk na půl. ale pokud se to posere, tak já s tim nemám naprosto nic společnýho.", všichni takový "kamarády" známe a je to valná většina. ale on je někdo jiný. někdo koho mám ráda. koho mám tak strašně moc ráda, že bych ani na vteřinu nezaváhala pro něj obětovat život.
a ano, je to pravda, ta informace, se kterou jsem v článcích koketovala už dost dlouho. jsem nevděčná.
chybí mi Loki Laufeyson. chybí mi obejmutí. chybí mi milující pohled a sdílení duše s někým jiným než jsem já. VELKÁ LÁSKA NENÍ ZBYTEČNÁ (žádnou takovou neznám?!)
zapálil cigaretu a chtěl opustit planetu. nebo aspoň zmizet do Úplnýho Jinam.
a přesně tam mizim já, divně duševně roz(po)ložená. nevděčná žena.
 


Komentáře

1 my-lifetime my-lifetime | Web | 1. září 2014 v 17:47 | Reagovat

Tu knížku Veronika se rozhodla zemřít jsem taky chtěla přečíst jinak nádherný blog! :) Určitě tě navštívím častěji♥!

2 Pussy Princess Pussy Princess | 1. září 2014 v 20:24 | Reagovat

Stanley Uris se koupe

3 Šťovka Šťovka | 1. září 2014 v 22:48 | Reagovat

Hlavně o tý sebevraždě vůbec nepřemýšlej. Kdyby ses zabila, znám minimálně další tři lidi,  který by se pak zabili taky. Přece nechceš takhle rozpoutat vlnu sebevražd po celým světě.  Prosím, vůbec na to nemysli. Díky

4 Princess Amenorrhoea Princess Amenorrhoea | 2. září 2014 v 12:05 | Reagovat

[3]: Vlna sebevražd :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama