i think i'm dumb

16. listopadu 2017 v 20:33 | J.
bla bla bla jsem inteligentní, samostatná, zodpovědná, krásná žena
všechno a všichni mi leží u nohou. co mě trápí je vztek. mladickej horečnatej vztek na všechny a všechno. všechno je tak nesnesitelný. nedokážu se ovládat - utekla jsem z hodiny, třískla za sebou dveřma, seděla na chodbě a dívala se do prázdna. nic lepšího mě v tu chvíli nenapadlo - přišlo mi fakt nesnesitelný tam zůstat stát. nesnáším, když jsem ponížená. myslim, že mi to vadí nejvíc ze všeho, co se mi může stát. bejt ponížená. přitom se mi to děje skoro furt, mám pocit. jsem trapně narcisticky egoisticky nádherná, že to snad ani neni možný. bojim se dělat to, co chci, bojim se zpřetrhat zábrany, protože by se mohly rozletět a jejich střepy mě bolet celej život.
měla bych rychle začít něco dělat, dokud mám energii, potřebuju se zlepšovat v tom, co mě baví, protože mě vlastně nic moc nebaví. to, co mě baví, co mi jde a co miluju, zůstává nedoceněný.
připadám si izolovaná. jako když jsi nemocná a nejdeš do školy a koukáš na hodinky a říkáš si, tyjo, deset sedmnáct, co asi teď dělaj na matice .. izolace je to správný slovo, cítím se odstřižená od všeho, co se děje, jako když se díváš na livestream nějaký události a je ti najednou tak zvláštně líto, že tam nemůžeš být a že místo toho sedíš v pokoji a díváš se na livestream, a najednou tě napadne, co je to vlastně realita, a začneš se zamotávat do celýho světa.-

já fakt nevim, jsem rozkošná a nechutná zároveň, jsem slabá, a zároveň neskutečně silná, jsem inspirativní a přitom dokonale prázdná, jsem osamocená, izolovaná. jsem špatná kamarádka. neumím lhát, předstírat, že mě něco baví nebo že se mi to líbí. jsem asi až příliš upřímná, a přitom skoro pořád lžu. bla bla krajčovský rádoby intelektuální protiklady.
ráda bych to vyjádřila, ventilovala to horko uvnitř skrz slova, ale nějak to nejde-
 


Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 24. listopadu 2017 v 0:03 | Reagovat

Smrt je za rohem, tak s sebou hoď.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama